Biz Kimiz

Nas İç Mimarlık | Interior Design


Nas İç Mimarlık olarak 10 yıldır birçok mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor;nefes alan kullanişli ve gercekci porojeleri yaşam alanlarınizla entegre ediyoruz.
Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarlıyor ve uyguluyoruz.
.

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.
Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimizin birçoğuna ulaşmiş ve hatta beklentilerimizin ilerisine geçmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını makul ve mantik çercevesinde uygulanabilirligini gözönunde bulundurarak karfayda analizi,müşteri memnuniyeti ve ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmaktayiz…
Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…

Demet NAS

Mimar

Yıldız Teknik Ünv. Mimarlık Fakültesi

Ömer Nas

İç Mimar

Doğu Akdeniz Üniversitesi

Rasim Türkyılmaz

İnşaat Mühendisliği

Gazi Ünv. Mühendislik Fakültesi

Duygu Topal

Tasarımcı

Beykent Ünv. Güzel Sanatlar Fakültesi

Mustafa Yıldız

Elektirik Müh.

Yıldız Teknik Ünv. Mühendislik Fakültesi